vas.

24

„Gavėnia mieste“ 2014 – antrosios internetinės rekolekcijos

 
 

Kviečiame Jus dalyvauti antrosiose „Gavėnia mieste“ internetinėse rekolekcijose.

Gavėnia mieste
kompa lova„Gavėnia mieste” – internetinė svetainė, kurioje gavėnios laikotarpiu, rasite kasdienes trumpas meditacijas. Prisiregistravę šioje svetainėje, Jas galėsite gauti į savo elektroninio pašto dėžutę. Meditacijas bus galima ir skaityti, ir klausyti jų audio įrašą. Taip pat svetainėje Jūs galėsite išsakyti savo maldų intencijas, o tinklaraštyje komentuoti meditacijas, dalintis savo dvasinės kelionės patirtimi, klausti.
Internetinės rekolekcijos „Gavėnia mieste” prasidės Pelenų trečiadienį, kovo 5 d. ir tęsis iki Velykų sekmadienio, balandžio 20 d..
Šių metų tema – „Kas didžiausias dangaus karalystėje?“ (Mt 18, 1).

Kas mes?
Svetainė www.gaveniamieste.lt – tai Vilniaus brolių dominikonų, tarnaujančių Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje, šalia Lukiškių aikštės, evangelizacijos iniciatyva, bendradarbiaujant su ordino broliais iš Prancūzijos.
DSCN4053-0012003 metais Lilio Šv. Tomo Akviniečio vienuolyno broliai dominikonai sukūrė internetinę svetainę „Retraite dans la ville“ („Rekolekcijos mieste“). 2013 metais prie šio projekto prisijungė ir Vilniaus dominikonai. Daugiau negu 3000 žmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio užsiregistravo ir gaudavo kasdienes meditacijas į savo elektroninio pašto dėžutę. Dar daugiau žmonių turėjo galimybę skaityti meditacijas mūsų puslapyje gaveniamieste.lt, mūsų partnerių „Bernardinai.lt“ paskyroje ir m„Facebook“ socialiniame tinkle. Geri atsiliepimai mus drąsina ir ragina iniciatyvą tęsti ir šiemet!

Vilniaus Šv. Juozapo vienuolyno seserys dominikonės melsis už Jūsų prašomas maldų intencijas.

Kodėl?
MINOLTA DIGITAL CAMERAŠiandien daugybei iš mūsų darbas, gyvenimo sąlygos ar liga neleidžia ištrūkti iš kasdienybės rūpesčių ir pabėgti į dykumą gavėnios rekolekcijoms. Tačiau dvasingumo troškimas šiandien jaučiamas interneto erdvėje. „Gavėnia mieste” gimė kaip atsakymas į šį troškimą, suteikiant konkrečią galimybę kasdien skirti laiko Dievui.

Kam?
„Gavėnia mieste” sukurta visiems tikintiesiems, kurie trokšta laikotarpį iki Velykų išgyventi savo tikėjimu ir jį pagilinti. Tiems, kurie gyvena toli nuo Lietuvos ir neturi galimybės girdėti Dievo Žodžio gimtąja kalba. Taip pat tiems, kurie apleido religinę praktiką ar iš viso nėra nieko girdėję apie Kristų.
„Gavėnia mieste” dovanoja galimybę žengti per gavėnią drauge su broliais dominikonais, galimybę nebijoti klaidžioti, ieškant tiesos, ramybės, tylos, atleidimo ir, svarbiausia – savojo maldos, savosios sielos ritmo.

registruotis

Gavėnia prasideda po dešimt dienų, tad laukiame Jūsų! Registruokitės!

 

Publié par fr. Marc-Antoine à 08:00

0 Komentarai(ų)

Comments are closed.