kov.

22

Skaičiams virstant veidais

 

Trečiadienį gavome labai mielą laišką.

Ačiū, Jurgita, už tuos žodžius (ir už visus kitus praeitus :) ), kurie „verčia skaičius veidais“!

Dėkojame visiems už jūsų laiškus, leidžiančius jausti rekolekcijų pulsą, ir perduodame Jurgitos žodį :

Brangūs bendrakeleiviai,

Tai tie veidai ir gyvenimai, į kuriuos žiūrint imi ir pasakai -
„Nėra didesnės meilės, kaip gyvybę už draugus atiduoti“ (Jn 15, 13)
Tai ASU studentų choro „Daina“ šeimos, dar vadinami „Seniai“, kurie savo laiku dainavo ir tebedainuoja, kūrė ir tebekuria šeimas, gimdė ir tebegimdo vaikus ir už savo gyvenimus dėkoja Dievui ir žmonėms, kuriuos sutinka savo kelyje.
Keliaujame su „gavėnia mieste“ toliau link Velykų paslapties – Kristaus prisikėlimo.
Keliaudami kalbamės, meldžiamės ir giedame, stabtelėjame prie 40 salų –  Dievo Žodžio ir gavėnios meditacijų. Iš ten atrastų šaltinių pasisėmę gėlo vandens, keliaujame toliau. Tik jau kitu žvilgsniu žvelgdami į savo artimąjį ir  į horizontą.  Ši  giesmė ataidi nuo Vilniaus ir Šiaulių, nuo Širvintų ir Šveicarijos (Jonavos r.). Dėkojame Vilniaus broliams dominikonams už galimybę susitikti interneto svetainėje http://gaveniamieste.lt/  bendrai maldai ir meditacijai.

Su nuoširdžia meile,
Jurgita

Pervalka 274

Publié par fr. Marc-Antoine à 09:00

2 Komentarai(ų)

Kaip gera jus pažinti ačiū, kad esate! Nuostabūs « seniai », vos besimatantys tarp savo atžalų :). Per šį dialogą įvyksta tai, ką šiandienos Marko Antuano meditacijoje girdėjome: « Mes žinosime, ką reiškia gailestingumas, kai mes jausime, kad Dievas myli kitus per mus, kai mes jausime Jo meilės srovę, tekančią per mus. »

Rita OPs   2013/03/22 09:19

Brangus Broliai,
Aciu jums uz tai ,kad lydejote mane Gavenios kelyje. Be jusu itaigaus ir meiles kupino zodzio mano gavenia butu kur kas skurdesne. Jus dovanojote daugeliui zmoniu Dievo zodi. Zodi,kuris pakelia ,pazadina,gydo ir palydi.
Aciu jums .Dievo palaimos ir geros sveikatos jums visiems.

Regina   2013/04/01 09:30