vas.

11

Nori, kad gavėnia būtų kitokia? Registruokis!

 

„Gavėnia mieste” – internetinė svetainė, kurioje gavėnios laikotarpiu – rasite kasdienes trumpas meditacijas. Prisiregistravę šioje svetainėje, jas galėsite gauti į savo elektroninio pašto dėžutę ir jums patogiu metu skaityti ar klausyti. Taip pat galėsite išsakyti savo maldų intencijas, o tinklaraštyje komentuoti meditacijas bei dalintis savo dvasinės kelionės patirtimi.

Kas mes?
Mes – Vilniaus broliai dominikonai, tarnaujantys Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje, kartu su Ordino broliais iš Prancūzijos. 2003 metais Lilio (Prancūzija) vienuolyno broliai dominikonai sukūrė internetinę svetainę Retraite dans la ville („Rekolekcijos mieste“), kurioje iki 2012 m. prisiregistravo daugiau nei 60 000 žmonių. Šiais metais, prie šio projekto prisijungėme ir mes!

Kodėl?
Šiandien daugeliui iš mūsų darbas ar gyvenimo sąlygos neleidžia ištrūkti iš kasdienybės rūpesčių ir pabėgti į dykumą gavėnios rekolekcijoms. Tačiau dvasingumo troškimas šiandien jaučiamas interneto erdvėje. Mūsų internetinės rekolekcijos gimė kaip atsakymas į šį troškimą, suteikiant konkrečią galimybę kasdien skirti laiko Dievui.

Kam?
Iniciatyva sukurta visiems tikintiesiems, kurie trokšta laikotarpį iki Velykų išgyventi savo tikėjimu ir jį pagilinti. Tiems, kurie gyvena toli nuo Lietuvos ir neturi galimybės girdėti Dievo Žodžio gimtąja kalba. Taip pat tiems, kurie apleido religinę praktiką ar iš viso nėra nieko girdėję apie Kristų.

Mieliai kviečiame jus prisijungti ir platinti žinią draugams!

Iki susitikimo vasario 13 d., Pelenų trečiadienį!

Publié par fr. Marc-Antoine à 08:00

3 Komentarai(ų)

Ačiū broliams už nuostabią idėja :)

GEDAS   2013/02/11 15:24

Šaunuoliai, kad pagalvojote apie šių dienų skubančio žmogaus dvasinį pasaulį! Ačiū!
Pagarbiai,
Violeta

Staniulioniene   2013/02/11 18:37

Nuostabi idėja ir pagalba skubančiam miestiečiui…Ačiū, kad esate.
Pripratau gavėnios laikotarpiu kasdien stabtelti..Gaila, kad šis nuostabus metas su Jumis jau į pabaigą…

Daiva G.   2013/03/31 11:28